Menü

BITUNIL TEMEL ALTI & TEK YÜZ KALIP SU YALITIM SİSTEMLERİ

Nanotek, 2015 yılından bu yana sürdürdüğü BITUNIL firması ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini, ürün gamını geliştirerek devam ettirmektedir. BITUNIL, 2000 yılında, Mısırlı, Arap ve Avrupalı köklü profesyonel ve endüstriyel iş tecrübesi; ve uluslararası pazarlama faaliyetleri yürüten şirketler tarafından kurulmuştur. Kurucu grubun kredibilitesi, BITUNIL'in Ortadoğu'daki çatı endüstrisinin öncülüğünde kurduğu rotayı belirlemiştir.

BITUNIL ürünleri, farklı bina tipleri için, inşaat uygulamalarının çoğunda detay çözmek üzere tasarlanmış çok çeşitli şalümo alevli / sıcak hava kaynaklı ve kendinden yapışkanlı modifiye bitümlü membranlar içerir. BITUNIL, ürün yelpazesini, entegre çatı ve su geçirmezlik toplam çözümleri ile, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için tamamlayıcı ürünler içerecek şekilde genişletmektedir.

BITUNIL tesisi İskenderiye'de yer alır ve uluslararası kabul görmüş standartlara sıkı sıkıya bağlı olarak, yüksek kaliteli ürünlerin üretimi için, en son teknoloji üretim hatları ile donatılmıştır. Yılda 25 milyon m² modifiye bitüm membran üretim kapasitesine sahiptir. BITUNIL, kaliteli ürünleri ile dünya çapında bir tanınırlığa sahiptir ve global pazarlarını hızla genişletmiştir. BITUNIL şu anda ürünlerini beş kıtaya ihraç etmekte ve yeni pazarlara ve ülkelere nüfuz etmeye devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi, Asya kıtası, Afrika ve Orta Doğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Avustralya'ya hizmet vermektedir. Tüm ihracat pazarlarında müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek bir satış ofisleri ve distribütör ağına sahiptir.

BITUNIL laboratuarları en son teknoloji ürünü test ekipmanı ve tesisleri ile donatılmıştır. Üretim süreçlerini sürekli kontrol eden ve iyileştiren bir uzman ekibi tarafından yönetilmektedir. Hammaddeleri kontrol etmek ve izlemek, farklı üretim aşamalarında ürünü denetlemek ve nihai ürünü değerlendirmek için kalite kontrol önlemleri uygulanmaktadır. BITUNIL ürünleri CE işareti ile onaylanmıştır ve artık Avrupa Birliği pazarında dinamik olarak pazarlanmaktadır. BITUNIL tarafından elde edilen tutarlı ürün kalitesi, müşterileri tarafından kabul görmektedir. Bu tanıma, ISO 9001 ile uyumlu olarak geliştirilen bir kalite yönetim sistemi ile birlikte yılların verdiği tecrübe ve sürekli iyileştirme ve geliştirme politikasının bir sonucudur.

NILOSTICK 1500, onaylanmış kör kalıp / döşeme altı su yalıtım tertibatlarında kullanım için SBS modifiye bitümlü su yalıtım membranıdır. NILOSTICK 1500, elastomerik stiren-butadien-stiren (SBS) polimer modifiye bitümün tescilli bir formülasyonundan oluşur ve sert, boyutsal olarak kararlı, dokumasız polyester mat ile güçlendirilir. NILOSTICK 1500, kör kalıp / döşeme altı su yalıtım uygulamaları için tasarlanmıştır. Üst kısım ince mineral agrega ile, alt tarafı ise silikon film ile kaplanmıştır. Kendinden yapışkanlıdır.

NILOFLEX 15 PY , yüksek performanslı bir karışımdan oluşan su yalıtım membranıdır. Ultra yüksek mukavemetli, esnek SBS elastomerik bitüm sistemidir. Özel formülasyonu ve bileşimi sayesinde NILOFLEX 15 PY, yeni dökülmüş yapısal betona, sürekli ve homojen bağ ile yapışır, hidrostatiğe ve delinmelere karşı daha fazla direnç sağlar. NILOFLEX 15 PY , Sıcak hava kaynağı ile, temel altı ve su yalıtımı için tasarlanmış bir membrandır.

NILOFLEX 15 PY 4 mm (Full)
NILOFLEX 15 PY 4.5 mm (Full)
NILOFLEX 15 PY 35 mm
NILOSHILED (Full)
NILOSTICK 1500 CS (Full)
Referanslar
Katalog Görüntüle

Arama yapmak için “enter”a basın.
Kapatmak için “esc”ye basın.

Alternate Text

Ürün Teklif Formu

Değerli Ziyaretçimiz,
Fiyat veya bilgi talep ettiğiniz ürünler ile ilgili teknik özellik, en, boy ve ambalaj bilgilerini, aşağıda yer alan teklif talep formunda eksiksiz bir biçimde belirtiniz.

HATA! GÖNDERİLİYOR.. GÖNDERİLDİ
Teklif Formu
Teknik Dökümanlar
Kataloglar