Menü

Sodyum Bentonit Esaslı Kil Örtüler

CETCO IBERIA S.L, tamamen bir AMCOL® Uluslararası Şirketler Grubu iştiraki olup, Çevre ve İnşaat Mühendisliği uygulamalarında, en zorlu çevre koşulları için tasarlanmış yenilikçi ürünler ve pratik çözümler sunan bir şirkettir. 45 yıldan uzun süredir mimarlar, mühendisler ve müteahhitler, CETCO'nun Volclay su yalıtım sistemlerine güvenmiş, dünyanın her yerinde binlerce projede CETCO ürünlerinin uygulamasını gerçekleştirmişlerdir. CETCO, ürünlerinin yanı sıra, sertifikalı uygulamacıların ve bağımsız denetçilerin yetiştirilmesi ile özgün Kalite Güvence Programı sayesinde sektörde lider konumdadır. Volclay su yalıtım sistemleri temel olarak, kendiliğinden yapışma veya kendi kendini onarma özelliğinde olup küçük boşlukları ve beton yüzeyindeki çakıl yuvalarını, kalifiye işgücü gerektirmeden doldurma yeteneğine sahiptir.

Bentonitin yüksek özelliklerini, polipropilen jeotekstillerin esnekliği ile birleştiren doğal sodyum bentonit esaslı jeokompozitler, dayanıklı bir yapıya sahiptir ve inşaat sahasının olumsuz etkilerine karşı oldukça dirençlidir. Jeokompozit kullanımının başlıca faydaları:

- Taze beton ile mekanik birleşim (kabuk aderansı)

- Suyun yanal hareketinin önlenmesi

- Her türlü hava şartında uygulanabilme

- Pürüzlü ve bozuk yüzeylerde uygulanabilme

- Kullanım miktarında rakiplerine oranla önemli ölçüde tasarruf.

Volclay su yalıtım malzemeleri, çevre dostu ürünler olmanın sağladığı ilave avantajları da sunmaktadır.

Sodyum Bentonit Esaslı Kil Örtüler

Arama yapmak için “enter”a basın.
Kapatmak için “esc”ye basın.

Alternate Text

Ürün Teklif Formu

Değerli Ziyaretçimiz,
Fiyat veya bilgi talep ettiğiniz ürünler ile ilgili teknik özellik, en, boy ve ambalaj bilgilerini, aşağıda yer alan teklif talep formunda eksiksiz bir biçimde belirtiniz.

HATA! GÖNDERİLİYOR.. GÖNDERİLDİ
Teklif Formu
Teknik Dökümanlar
Kataloglar