Menü

Buhar Dengeleyici

Nem Bariyeri

Buhar Kesici

Yangına dayanıklı çatı ve cephe örtüleri

 

Ürünlerimiz 70gr/m² - 250gr/m² arasında istenilen renk ve gramajda üretilebilmektedir. Günlük üretim kapasitemiz 30.000m² ye ulaşmıştır. Üretim ağımıza ürün üzeri baskı işlemi (müşteri logo ve reklamı) ve ürün ebatlama (istenilen ende kesim 3cm-160cm arası ebatlama) dahil edilmiştir.

Nem bariyeri, buhar dengeleyici örtü çatınızda ve cephenizde yoğun yağmur, soğuk ve oluşabilecek nemi engelleyerek buhar geçişine izin veren yapısı ile binanızdaki yapı elemanlarını korur ve bu özelliği ile oluşabilecek korozyonu önlemektedir. Nefes alabilen su yalıtım örtüsü mevsimsel etkiler ve yoğunlaşmadan ötürü meydana gelebilecek risklere karşı korunması amacıyla kullanılmaktadır.

Buhar kesici örtü reflektif özelliği ile binanızda oluşabilecek ısı kayıplarını kontrol altına alarak binalarda enerji verimliliğini arttırmaktadır. Alüminyum reflektif (yansıtıcı) özelliği ile % 35 lere varan enerji, ısı tasarrufu sağlar.

Zorlu Koşullara Karşı tasarlanmış olan BUHAR DENGELEYİCİ NEM BARİYERİ VE BUHAR KESİCİ (REFLEKTİF) örtüler binalarda kiremit ve shingle gibi eğimli çatılar, siding, endüstriyel metal çatılar ve giydirme cephe sistemleri için vazgeçilmez bir su yalıtım malzemesidir.

Arama yapmak için “enter”a basın.
Kapatmak için “esc”ye basın.

Alternate Text

Ürün Teklif Formu

Değerli Ziyaretçimiz,
Fiyat veya bilgi talep ettiğiniz ürünler ile ilgili teknik özellik, en, boy ve ambalaj bilgilerini, aşağıda yer alan teklif talep formunda eksiksiz bir biçimde belirtiniz.

HATA! GÖNDERİLİYOR.. GÖNDERİLDİ
Teklif Formu
Teknik Dökümanlar
Kataloglar