Menü

Markalarımız, bayilerimiz ve ekibimizle büyük bir takımız

Nanotek Grup, 2005 senesinde BASF Yapı Kimyasalları ürünlerinin Marmara Bölgesi’nde satış-pazarlama ve lojistik faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Dudullu'daki merkez ofisi, Sultanbeyli’de bulunan 2000 m² kapalı alana sahip lojistik merkezi,Firuzköy'de bulunan 2500 m²’lik lojistik merkezi, geniş araç parkuru ve sağlam finans yapısı ile kısa sürede yapı sektörünün sayılı güvenilir firmaları arasındaki yerini almıştır.

Nanotek, 31 kişilik güçlü ekibiyle Marmara Bölgesi'ndeki yüzlerce projeye, stratejik çözüm ortağı olarak çalıştığı seçkin bayi ağı ile hizmet vermektedir.

Nanotek, sattığı ürünlerde ve verdiği hizmette müşteri memnuniyeti ve mükemmellik ilkesine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve gelişmeye devam etmektedir.

Nanotek olarak misyonumuz, vizyonumuz, değerlerimiz ve kalite politikamıza bağlı olarak temel amacımız; bölgemizin yapı sektöründe yapı kimyasalları pazarını genişletmek, dünya standartlarındaki ürünlerimizi, kaliteli hizmetle bayilerimize, proje ve şantiyelere ulaştırmaktır.

Yapı sektöründe kalitenin öneminin bilincinde olan Nanotek, müşteri başarısı ve memnuniyeti üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. Nanotek`in temel hedefi, üstün hizmetle ve stratejik işbirliği ile başarıya ulaşmaktır.

Nanotek, yapı sektörünün ihtiyacı olan teknik malzemeleri, gerek üreterek gerekse yurtiçi ve yurtdışı tedarik noktaları oluşturarak, projeler geliştirme misyonuna devam edecektir.

Arama yapmak için “enter”a basın.
Kapatmak için “esc”ye basın.

Alternate Text

Ürün Teklif Formu

Değerli Ziyaretçimiz,
Fiyat veya bilgi talep ettiğiniz ürünler ile ilgili teknik özellik, en, boy ve ambalaj bilgilerini, aşağıda yer alan teklif talep formunda eksiksiz bir biçimde belirtiniz.

HATA! GÖNDERİLİYOR.. GÖNDERİLDİ
Teklif Formu
Teknik Dökümanlar
Kataloglar