Menü

Markalarımız, bayilerimiz ve ekibimizle büyük bir takımız

2005 senesinde, Master Builders Solutions Yapı Kimyasalları ürünlerinin Marmara Bölgesi´nde satış & pazarlama ve lojistik faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuş olan Nanotek İnşaat San. ve Yapı Mlz.Tic. A.Ş., Ümraniye´deki merkez ofisi, Sultanbeyli´de bulunan 1800 m² kapalı alan ve 1000 m² açık alana sahip lojistik merkezi, Firuzköy´de bulunan 2000 m²´lik kapalı alana sahip lojistik merkezi, Çorlu’da bulunan 750 m² kapalı ve 500 m² açık alana sahip lojistik merkezi, geniş araç parkuru ve sağlam finans yapısı ile kısa sürede, yapı sektörünün, sayılı güvenilir firmaları arasındaki yerini almıştır. 
 
 
Nanotek, 40 kişilik güçlü ekibiyle Marmara Bölgesi´ndeki yüzlerce projeye, stratejik çözüm ortağı olarak, çalıştığı seçkin bayi ağı ile hizmet vermektedir. 
 
Nanotek, sattığı ürünlerde ve verdiği hizmette müşteri memnuniyeti ve mükemmellik ilkesine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve gelişmeye devam etmektedir. 
 
Master Builders SolutionsYapı Kimyasalları ürünlerinin yanında, yardımcı yapı malzemelerinin tedariği konusunda da Nanotek, geliştirmiş olduğu ´´Nano´´ konsept markalı ürünleri ile tamamlayıcı bir rol üstlenmiştir. 
 
Tecrübeli Satış ve Proje Yöneticileri, bölgelere ayrılmış bayi ve proje yönetim modeli, rutin teknik ve kişisel eğitim programları, sosyal organizasyonları, görsel ve yazılı basım argümanları ile inşaat sektöründe lokomotif ve belirleyici firma olma misyonunu sürdürmektedir. 
 
Nanotek, yapı sektörünün ihtiyacı olan teknik malzemeleri, mevcut çözüm ortaklarının hizmetine sunmaya, yurtiçi ve yurtdışında yeni hizmet kanalları oluşturmaya devam edecektir.
 

Arama yapmak için “enter”a basın.
Kapatmak için “esc”ye basın.

Alternate Text

Ürün Teklif Formu

Değerli Ziyaretçimiz,
Fiyat veya bilgi talep ettiğiniz ürünler ile ilgili teknik özellik, en, boy ve ambalaj bilgilerini, aşağıda yer alan teklif talep formunda eksiksiz bir biçimde belirtiniz.

HATA! GÖNDERİLİYOR.. GÖNDERİLDİ
Teklif Formu
Teknik Dökümanlar
Kataloglar