Menü

ÇAPRAZ BAĞLI POLİETİLEN ŞİLTELER

Katlar arasında şap altında, parke altında, yükseltilmiş döşeme altında, mekanlar arası örme duvarlarda, kuru tip duvarlarda, alçı levha ile yapılan bölücü duvarlarda, teras ve çatı yalıtımlarında, çelik ve hafif çelik sistemlerde, temel ve perdelerde, diyafram duvarlarda, gemilerde taban döşemelerinde ve motor dairesi detaylarında, ses ve ısı yalıtımı istenen bölgelerde tavsiye edilen, uygulama şekline göre; serbest halde serilerek, yüzeye yapıştırma işlemi yapılarak yahut mekanik sabitleme yöntemleri uygulanarak kullanılan Foamfleks XPE çapraz bağlı polietilen şilte ve Foamfleks HPE şilte ürünleri portföyümüze eklenmiştir. 

Genelde, TOKİ, Emlak Konut ve özel konut şartnamelerinde 15 mm 30 DNS XPE çapraz bağlı polietilen şilte talep edilmektedir.

HPE ürünü ise TOKİ şartnamelerinde 4,5 mm 90 DNS olarak kabul görmüştür. Bant kullanılmasına gerek olmayan ekonomik bir üründür.

Arama yapmak için “enter”a basın.
Kapatmak için “esc”ye basın.

Alternate Text

Ürün Teklif Formu

Değerli Ziyaretçimiz,
Fiyat veya bilgi talep ettiğiniz ürünler ile ilgili teknik özellik, en, boy ve ambalaj bilgilerini, aşağıda yer alan teklif talep formunda eksiksiz bir biçimde belirtiniz.

HATA! GÖNDERİLİYOR.. GÖNDERİLDİ
Teklif Formu
Teknik Dökümanlar
Kataloglar