Menü

Su Yalıtımı ve Mastikler

MasterSeal nasıl çalışır?

MasterSeal el ve püskürtme uygulamalı su geçirmezlik ürün portföyü, çeşitli yeni ve var olan yapılarda su sızıntılarını ve nem girişini engellemek için formüle edilmiştir. Yeni teknolojileri, araç park yerleri, trafik güvertesi, sanayi bölgeleri, içme suyu ve atık suyu için su işleme tesisleri, boru ve yeraltı yapılar gibi yapılarda kullanılmaya uygundur.

MasterSeal'i müşteriler için özgün kılan nedir?

Yerel inşaat uzmanlığı ve 100 yılı aşkın üretim bilgisi, dünya çapında yüksek profilli yapı ve su geçirmezlik başarılarına vesile olmuştur. Global uzman ağımız, yapı sahiplerine, yatırımcılara, şartname hazırlayıcılarına ve uygulayıcılara zorlu projeleri bitirme adına gerekli teknik çözümleri sunar. Park etme güverteleri, köprü ve stadyum gibi zorlu uygulamalarda yapılar daima zorlu hava şartlarına ve aşındırıcı şartlara maruz kaldıklarından yüksek performanslı su geçirmeyen trafik mambranları olağanüstü dayanıklılık ve uzun bir yaşam döngüsü sunar.

Yapı endüstrisi, atıksu tesislerindeki korozif ortamlara ait detaylı bilgimizden ve 100 yılı aşkın beton tamir ve koruma bilgimizden faydalanmaktadır. Böylelikle MBS su yönetim çözümlerinde dünya çapında lider olmuştur. Üstün teknolojilerimiz yerel standartlara ve yerel çevresel durumlara uyum için test edilmiştir.

Tüm yapılar için tek elden su geçirmez çözümler

Özel ürün kombinasyonlarımız mevcut en çabuk ve en kolay kurulan sistemlerden oluşmaktadır. Tam donanımlı sistem çözümü yaratıp, her proje için en uygun maliyetli ve zaman açısından en verimli su geçirmezlik çözümlerini yaratmaktayız. Su izolasyonu ve onarım sistemleri arasında uyum başarılı bir proje için gereklidir.

Arama yapmak için “enter”a basın.
Kapatmak için “esc”ye basın.

Alternate Text

Ürün Teklif Formu

Değerli Ziyaretçimiz,
Fiyat veya bilgi talep ettiğiniz ürünler ile ilgili teknik özellik, en, boy ve ambalaj bilgilerini, aşağıda yer alan teklif talep formunda eksiksiz bir biçimde belirtiniz.

HATA! GÖNDERİLİYOR.. GÖNDERİLDİ
Teklif Formu
Teknik Dökümanlar
Kataloglar