Menü

Nanoflame Uygulama Tabancaları

Ergonomik ve Kaliteli Kartuş Tabancası

Nanoflame Kartuş Tabancaları, profesyonel kullanıcıların istekleri doğrultusunda 310 ml’lik kartuşları sıkmak için üretilmiştir. Yekpare alüminyum ana gövdesi sayesinde esneme yapmaz. Bu da ürünlerin sıkım esnasında çıkması veya kaymasını engellerken aynı zamanda poliüretan mastik gibi yoğun içeriği olan malzemeleri rahatça sıkmasını sağlar. İtme şaftının en ucundaki sabit plastik pul tüpün içerisindeki deliğe tam oturur. Bu da kullanılan kartuşun alt kısmında bulunan tapanın dönmesini engeller. Tüm bu özellikleri ele aldığınızda sıradan bir kartuş tabancasına göre kullanıcıyı uygulama esnasında yormaz. Hafif ve uzun ömürlüdür.

Sosis Tabancası

Nanoflame sosis tabancaları,mastik,silikon vb. ürünlerin seri şekilde yüzeye uygulanması için kullanılır. Derze kolay, temiz ve hızlı bir şekilde uygulama imkânı sunar. Profesyonel tip uygulamalara uygun olarak tasarlanmış, alüminyum yapısı ile oldukça hafif, yüksek kaliteli ürünlerdir. Kartuş ve sosis değişimleri esnasında parçalara ayrılıp kolayca temizlenebilir.

Arama yapmak için “enter”a basın.
Kapatmak için “esc”ye basın.

Alternate Text

Ürün Teklif Formu

Değerli Ziyaretçimiz,
Fiyat veya bilgi talep ettiğiniz ürünler ile ilgili teknik özellik, en, boy ve ambalaj bilgilerini, aşağıda yer alan teklif talep formunda eksiksiz bir biçimde belirtiniz.

HATA! GÖNDERİLİYOR.. GÖNDERİLDİ
Teklif Formu
Teknik Dökümanlar
Kataloglar